Koolitused

Laulasmaa Surfiklubi pakub lohesurfi koolitust nii suvel kui ka talvel ja et tagada paremat koolituskvaliteeti ja kontakti õpilastega, on grupi maksimum suuruseks neli õpilast korraga. Korraldame ka lohesurfi laagreid ja koolitusi firmade suve- ja talvepäevadel. Küsi julgelt lisainfot  kõigis lohesurfi puudutavates küsimustes.
Keeled EESTI, INGLISE, SOOME, VENE.
KOOLITUSED:
Proovi kas sobib
See tase on mõeldud inimesele, kes ei ole kindel, kas see hobi just talle sobib. Siin lennutame treeninglohet, teeme erinevaid harjutusi, et huviline saaks aimu, kuidas lohe üldse lendab, millest lohesurf koosneb ja et siis oleks lihtsam otsustada, kas jätkata või valida muu hobi.
1.Tase
Lohesurfi terminoloogia. Erinevate lohetüüpide ja vajaliku varustuse tutvustus, individuaalse lohe õige valik. Treeninglohe tutvustus, lennutamine ja erinevad harjutused. Suure lohe tutvustamine, selle kokku- ja lahtipakkimine. Turvalisus (ohud rannal ja vees, tuule suuna määramine, tuuletugevuse hindamine ja lohe suuruse valik, lohe vabastamine trapetsist ohu korral jpm). Suure lohe üles- ja allalaskmine vees kui ka rannal. Suure lohega vette minek ja kaldale tulek. Body drag (keha lohistamine lohe järel, lohe veojõul vees) vees alla tuult. Enese päästmine sügavas vees ja seejärel lohe kokkupakkimine vees.
Kursus sisaldab kuni 4 tundi õpinguid, kui ühel päeval ei jõuta kursust lõpetada, viiakse järelejäänud tunnid järgmisesse kokkulepitud koolituspäevale.
2.Tase
Võimalikult turvalise treeningala määramine rannal ja 4-liinilise lohe kokku- ja lahtipakkimine iseseisvalt. Erinevad harjutused suure lohega vees. Body drag paremale, vasakule ja koos lauaga. Veestardi teooria. Varustuse ettevalmistamine ja terminoloogia seoses veestardi õppimise alustamisega. Sõidureeglite tundmine ( paremakäe reegel jm). Veestardi õppimine, sõidu alustamine liigutades lohe üles ja alla jpm.
Kursus sisaldab kuni 4 tundi õpinguid. Kui ühel päeval ei jõuta kursust lõpetada, viiakse järelejäänud tunnid järgmisesse kokkulepitud koolituspäevale.
3.Tase
Sõidu alustamine ja sõit kaldast eemale (üles tuult) ning tagasi alguspunkti(hoo maha pidurdamine ja vastashalsil sõidu alustamine). Erinevad sõidustiilid ja esmane hüppekoolitus.
Kursus sisaldab 3-4 tundi õpinguid. Kui ühel päeval ei jõuta kursust lõpetada, viiakse järelejäänud tunnid järgmisesse kokkulepitud koolituspäevale. Koolitus sobib inimesele, kes oskab juba mingil määral sõita ja soovib oma oskuseid parandada. Selle kursuse viib läbi instruktor iga õpilasega individuaalselt.

     Koolituse hinnad:

  1. Üks õpilane                        76€  1h/ in. (sisaldab km)
  2. Kaks õpilast                       70€  1h/ in. (sisaldab km)
  3. Kolm õpilast                      60€  1h/ in. (sisaldab km)
  4. Trikikoolitus                      80€/ 1h. (sisaldab km)
  5. Foilboard                            76€/ 1h.(sisaldab km)
  6. Koolitus sisaldab kogu vajaminevat varustust.
  7. Koolituse lõppedes saab õpilane IKO (International Kiteboarding Organisation) lohesurfari kaardi, kuhu on märgitud tema koolitusel saavutatud tase.
Lisainfo:
info@laulasmaasurfiklubi.ee
xtremkite@gmail.com
+372 56487666

Instruktorid:
Martti Ainola
IKO snow level 1
IKO water level 3

+37256487666
xtremkite@gmail.com